151 | KARLŮV MOST A HRADČANY OD NOVOTNÉHO LÁVKY
JAROŠ Petr (1859 – 1929)
- starting price: 18 000 CZK
- hammer price: 24 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, datace 1919, signováno 1919 Petr Jaroš.